Get Adobe Flash player

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe „Pod Platanem” to instytucja funkcjonująca na podkarpackim rynku szkoleniowym od 2012 roku. W nowo wybudowanym obiekcie skupiamy wokół siebie różnorodne formy aktywności biznesowej. Świadczymy usługi wynajmu sali szkoleniowych wraz z pełnym zapleczem cateringowym i noclegowym. W naszym obiekcie możecie Państwo skorzystać z oferty organizacji różnego rodzaju szkoleń, konferencji, narad biznesowych, prezentacji produktów itp. Poza tym z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa spotkania integracyjne czy eventy firmowe. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór atrakcji, tak aby pobyt był nie tylko pożyteczny ale także przyjemny.

POŁOŻENIE
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe „Pod Platanem” położone jest w miejscowości Sielec, w powiecie ropczycko-sędziszowskim w województwie podkarpackim. Obiekt mieści się przy głównej drodze E4 na trasie Kraków – Rzeszów w odległości 19 km od centrum Rzeszowa i 32 km od Portu Lotniczego w Jasionce. Najbliższy dworzec kolejowy mieści się zaledwie 4,5 km w Sędziszowie Młp.


ZAPLECZE TECHNICZNE
Posiadamy wielofunkcyjne zaplecze dydaktyczne. Oferujemy szeroki zakres usług przy obsłudze konferencji.
Zapewniamy sprzęt konferencyjny: projektory, rzutniki folii i slajdów, ekrany, sprzęt audio-wizualny, pełne nagłośnienie sal.
Do dyspozycji gości oddajemy 2 sale szkoleniowo - konferencyjne z pełną klimatyzacją. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy dostęp do internetu - Wi-Fi. Oferujemy również całodobowy dostęp do kopiarki, komputera z podłączeniem do Internetu. Na życzenie klienta zapewniamy również każdy inny potrzebny sprzęt.

Dla stałych klientów proponujemy atrakcyjne pakiety szkoleniowe i konferencyjne. Szeroka oferta, miła i profesjonalna obsługa to nasze niewątpliwe atuty. Mając na względzie zadowolenie naszych gości dokładamy wszelkich starań, aby każde spotkanie w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym „Pod Platanem” było wyjątkowe i zgodne z Państwa oczekiwaniami.